آزمون ساز آنلاین

آزمون ساز آنلاین پرسان

برای ایجاد آزمون آنلاین و برگزار کردن آزمون برای جامعه هدف می‌تونید از سامانه آزمون ساز آنلاین پرسان استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم شما رو با آزمون ساز آنلاین پرسان و قابلیت های این سامانه آشنا کنیم.

معلمین و اساتید دانشگاهی و همچنین افرادی که به نحوی مشغول به تدریس هستند، برای سنجش آموخته های فراگیران خود نیاز دارند تا از آنها آزمون بگیرند و آنها رو مورد سنجش قرار بدهند. برگزاری آزمون همواره نیازمند به تصحیح پاسخ هاست و این امر ممکن است برای برگزار کننده آزمون کمی دشوار و زمان بر باشد.

قابلیت های آزمون ساز پرسان

درصورتیکه تمایل دارید آزمون خود را بصورت مجازی و آنلاین برگزار کنید. توصیه ما این است آزمون خود را از طریق سامانه آزمون ساز آنلاین پرسان انجام دهید. ما در پرسان امکانات فراوانی را برای شما فراهم کرده‌ایم:

تنوع در ایجاد سوالات

سامانه آزمون ساز پرسان، بستری را فراهم کرده است تا شما عزیزان بتوانید آزمون های خود را با هر سبکی که تمایل دارید و با امکان طرح انواع سوالات تستی، تشریحی و صحیح-غلط ایجاد کنید و از طریق یک لینک در اختیار شرکت کنندگان خود قرار دهید.

تصحیح خودکار و هوشمند

برگزاری آزمون آنلاین از طریق سامانه پرسان، این امتیاز را به شما می‌دهد که تصحیح پاسخ های شرکت کنندگان بصورت کاملا هوشمند و در کمترین زمان ممکن انجام شود.

نمایش آماری شرکت کنندگان

در سامانه پرسان می‌توانید تعداد آزمون‌ها و تعداد شرکت کنندگان کل و تعداد شرکت کنندگان هر آزمون را بصورت نموداری مشاهده کنید.

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تسلط بیشتری به آزمون‌ها و نظرسنجی هایی که در پرسان ایجاد می‌کنید داشته باشید.

آزمون های خصوصی و عمومی

علاوه بر آزمون، در پرسان می‌توانید نظر سنجی نیز برگزار کنید.

پرسان آزمون های شما را به نوع خصوصی و عمومی تفکیک می‌کند، در آزمون های عمومی که در قالب و چهار چوب نظر سنجی تعریف می‌شوند، شرکت کنندگان بدون نیاز به وارد کردن مشخصات خود می‌توانند در پرسش‌نامه شرکت کنند و این درحالی است که در پرسش نامه های خصوصی، تمامی شرکت کنندگان، برای ورود به پرسش نامه و شرکت در آزمون‌، ملزم به وارد کردن نام و شماره تلفن همراه خود هستند.

شما در آزمون های خصوصی می‌توانید متوجه شوید شرکت کنندگان شما به چه تعداد و با چه عنوان و چه شماره تلفن همراهی در پرسش نامه و آزمون شما شرکت کرده اند.

فرمول و عکس در سوالات…!

ممکن است نیاز داشته باشید در سوالات خود از فرمول های ریاضی و یا حتی تصویر استفاده کنید.

در پرسان می‌توانید در متن سوالات و همچنین در متن گزینه ها(برای سوالات تستی) به هر تعداد که می‌خواهید، تصویر قرار دهید. با این قابلیت می‌توانید بخش فرمولی سوال را به صورت عکس در آورده و در متن قرار دهید.

و همچنین برای سوالات تشریحی، شرکت کنندگان هم می‌توانند تصاویر مورد نظر خود را برای پرسش نامه شما ارسال کنند.

احراز هویت شرکت کنندگان

شرکت کنندگان برای ورود و شرکت پرسش نامه های شما می‌بایست شماره تلفن و همراه و نام خود را وارد کنند، و در صورت تاید شماره تلفن همراه ایشان، می‌توانند در پرسش نامه و آزمون شما شرکت کنند.

از این طریق شما هم می‌توانید متوجه شوید شرکت کنندگان آزمون شما با چه شماره تلفن هایی، در چه تاریخی و چند مرتبه در آزمون شرکت کرده‌اند.

آزمون های زمان دار

پرسش نامه ها و آزمون هایی که در سامانه پرسان طراحی می‌کنید، این قابلیت را دارند که بصورت زمان‌دار برگزار شوند.

در این حالت، شرکت کنندگان باید در مدت زمان مشخصی که شما برای آزمون خود تعریف کرده‌اید، به سوالات پرسش نامه پاسخ دهند و درصورت اتمام زمان، پاسخ نامه بصورت خودکار ارسال می‌شود.

نمایش تصادفی سوالات

هنگام تعریف آزمون، می‌توانید مشخص کنید سوالات پرسش نامه به ترتیب برای شرکت کنندگان شما نمایش داده شوند و یا اینکه شرکت کنندگان سوالات را بصورت تصادفی و رندوم مشاهده کنند.

این قابلیت احتمال تقلب را در امتحاناتی که توسط معلمین و فرهگیان عزیز برگزار می‌شود را به حداقل می‌رساند.

ارسال کارنامه

پس از برگزاری آزمون، می‌توانید پاسخ نامه شرکت کنندگان آزمون را مشاهده کنید و تنها با یک کلیک تعداد پاسخ های صحیح و عملکرد شرکت کننده را مشاهده کنید.

همچنین می‌توانید عملکرد شرکت کننده را به شماره تلفن همراه ایشان بصورت پیامکی ارسال کنید.

در صورت نیاز می‌توانید کارنامه شرکت کننده را بصورت دستی تغییر داده و عملکرد دلخواه خود را برای شرکت کننده ارسال کنید.

طراحی جذاب

پرسان برای کاربران خود پنل کاربری جذابی را بدون هیچگونه پیچیدگی طراحی و توسعه داده است و این موضوع باعث می‌شود شما در کمترین زمان ممکن بتوانید آزمون خود را طراحی و برای جامعه هدف خود به اشتراک بگذارید.

همچنین صفحه ورود و شرکت در پرسش نامه و آزمون که برای شرکت کندگان طراحی شده است، با کمترین پیچیدگی و جذابیت بالا در دسترس شرکت کنندگان قرار گرفته تا ایشان بتوانند به سادگی در پرسش نامه شرکت کنند.

سرعت بالا

سامانه آنلاین آزمون ساز پرسان با بهره گیری از به‌روز ترین تکنولوژی های روز دنیا تلاش خود را می‌کند با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان خدمت رسانی کند.

با ثبت نام در پرسان می‌توانید سه آزمون رایگان جهت آشنایی با سامانه و نحوه برگزاری آزمون، ایجاد و منتشر کنید. پس زمان را از دست ندهید…!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتوگو
ارتباط با پشتیبانی
سلام دوست عزیز
چه کمکی می‌تونم بکنم!؟